Liitu listiga. Juba 10246 liitunut!

Meie kontorid

Kose Büroo
Telefon: +372 6 555 800
Cosius Pubi, II korrus
Pikk tn 21, Kose, Harjumaa

Saame sõpradeks!

Vietnami üldinfo

Lõuna-Vietnamis asuv Saigon on kireva ajalooga aasia metropol., mille ilme kujundavad budistlikud templid, moodsad kõrghooned, riksad, jalgrattad ja lahked kohalikud. Vietnamile on oma jälje jätnud nii Prantsuse koloniaalvalitsus kui USA pikaajaline sõjategevus.

Loodus on Vietnamis tõeliselt vaheldusrikas. Tänu troopilisele niiskele kliimale on mägede ja orgude taimestik ülilopsakas. Mekongi jõgi on kohalik eluallikas, mille veed annavad elu tuhandetele riisipõldudele.

Vietnami hinnad on eestlaste jaoks soodsad. Vähese raha eest saad soetada eksootilisi suveniire, riideid, luksuslikku siidi, kohalikku käsitööd, keraamikat, antiiki, maitseaineid, teed ja palju muud. Siin leidub tuhandeid väikseid õmblustöökodasid, kust saab tellida hea hinnaga rätseparõivaid. Kohalikud õmblejad valmistavad soovitud ülikonna või õhtukleidi kiiresti ka jooniste või foto järgi.

Vietnami köök pakub palju eksootilisi elamusi.siinsetes toitudes leidub mõjutusi Hiina, Tai ja Prantsuse köökidest. Mereäärsetes kuurortides tasuks eelkõige nautida kala ja teisi mereande.

ESTLIVE TRAVELI VIETNAMI KUURORTID:

NHA THRANG
Otse linna keskuses leiate kilomeetrite pikkuse valge liivaranna, kus aga tuleb arvestada arvukate ringiliikuvate kaubitsejatega. Nha Thrangist saab paadiga sõita mitmetele põnevatele lähisaartele. Siin leidub ka hulgaliselt häid mereandide restorane ja erinevaid baare.

MUI NE
Siinsetel lõpututel randadel ja liivadüünides kulgeb puhkus aeglases rütmis. Aktiivse puhkuse sõpradel on kuurordil  pakkuda erinevaid veespordivõimalusi. Lisaks paikneb siin riigi parim golfiväljak.

ÜLDINFO
Pealinn: Hanoi
Riigi pindala :332 698 km2
Elanike arv 85,7 milj.
Religioon: budism
Riigikeel: Vietnami
Riigikord: Sotsialistlik Vabariik
Ajavöönd: GMT +7:00 tundi
Rahaühik : Dong (VND)
Kliima: troopiline niiske kliima ,kohati võib esineda lühikesi vihmahoogusid.
Vietnamist leiad kireva ajaloo, põneva kultuuripärandi ja mõnusa rannapuhkuse.

Otsid endale lõõgastavat reisi?
Pole probleemi! Lennutame sind ükskõik millisesse riiki. Võta meiega ühendust ning teeme sulle parima pakkumise!

chakra1 finair1 kidytour insta1 nova1 salva1 tallink1 nova tez1tez1

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien