Liitu listiga. Juba 10246 liitunut!

Meie kontorid

Kose Büroo
Telefon: +372 6 555 800
Cosius Pubi, II korrus
Pikk tn 21, Kose, Harjumaa

Saame sõpradeks!

Transport

Loe ka muud infot Itaalia kohta siit

TransportKöökEtna
PalermoCefaluCefalu vaatamisväärsused

BUSSID 
Cefalu linnaliinibussid väljuvad keskusest u tunniajalise intervalliga ning sõidavad raudteejaama kaudu lähiküladesse ning Madonie loodusparki. Pileti saab osta bussijuhilt

TAKSO 
Taksopeatused asuvad piazza Duomol, piazza Garibaldil (ainult õhtuti) ja raudteejaamas. Taksodes on taksomeeter ja taksot saab tellida ka hotelli vastuvõtulaua kaudu.

RONG 
Cefalul on hea rongiühendus Palermo ja Messinaga. Rongid väljuvad  u kord tunnis. Edasi-tagasi pilet Palermosse maksab 9.40€, sõidu kestvus u 50 min, ja Messinasse 17€, sõiduaeg u.2 tundi. Pileteid müüakse rongijaamas. Rongiga on võimalik sõita ka Agrigentosse, Trapanisse ja Taorminasse. Kui on soov sõita Taorminasse, peab Messinas rongi vahetama.

LAEV 
Messinast on võimalik praamiga sõita ka mandri-Itaaliasse sõita. Laev randub San Giovannis. Laevareis kestab u 30min ja maksab u 3 € üks ots. Catanial on laevaühendus ka Maltaga, aga siis peab arvestama kahe ööga Maltal.
Lisainfot laevaliiklusest leiab www.virtuferries.com
Sitsiilias on hästi väljaarendatud teedevõrk. Saare erinevaid paiku ühendavad kiirteed, mis sageli on kulgevad läbi mägede ehitatud tunnelite. Mõnel teelõigul kulgeb sõit katkematult lausa tunnelist tunnelisse.

 

transport

Otsid endale lõõgastavat reisi?
Pole probleemi! Lennutame sind ükskõik millisesse riiki. Võta meiega ühendust ning teeme sulle parima pakkumise!

chakra1 finair1 kidytour insta1 nova1 salva1 tallink1 nova tez1tez1

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien