Estlive Traveli Tansaania loomasafari reis toimub järgnevatel kuupäevadel:

22.02 - 10.03.2022

TANSAANIA LOOMASAFARI REISIPAKETI HIND ALATES: 2499€
Lastele soodustus(kuni 15.aastastele lastele) -400€

Programm:

1 - 2. päev:Koguneme Tallinna lennujaama kell 17:00 ja seejärel lend Tallinn - Istanbul - Sansibar. Majutume üheks ööks Istanbulis hotelli ja jätkame lendu järgmise päeva õhtul.
3-4. päev:Saabume Sansibari lennujaama kell 2 hommikul, seejärel transfeer hotelli Palumboreef Beach Resort. Hotelli jõuame umbes kella 4 paiku hommikul. Paketi hinnas hommikusöögid. Võimalik juurde osta pakett "kõik hinnas".Rannapuhkus, võimalus juurde osta erinevaid ekskursioone.
5.päev:Peale hommikusööki lahkume hotellist ja alustame safari ringreisiga.  Sõidame Stone Town (Kivilinn) ekskursioonile.  Teeme ringkäigu linnas- näeme Freddy Mercury maja,vana orjaturgu, astume sisse puuvilja ja vürtsiturule. Õhtul vaba aeg linnas. Majutume Stone Towni kesklinnahotelli. Õhtul soovitame külastada põnevat rannaäärset igaõhtust tänavatoidufestivali. Lisaks linnaekskursioonile, mis on programmis soovitame juurde osta kilpkonna (vangla) saare külastuse.Võimalusel jätame kohvrid hotelli ja võtame kaasa safaril hädavajaliku ainult käsipagasiga.
6.päev:Hommikul lend Zanzibarilt Arushasse, kus on meil väike linnaeksursioon, mille käigus külastame kohalikku turgu ja ka Masai käsitöökeskust. Arushas  majutume hotelli Tulia Hotel and Spa.
7.päev:Pärast hommikusööki hotellis sõidame Tarangire rahvusparki, kus veedame terve päeva. Tarangires on mitmeksesine maastik, vanad Baobab puud (suurimad puud Aafrikas), Tarangire jõgi, mis looklebläbi pargi ja meelitab hulgaliselt metsloomi- elevandid, lõvid, leopardid, pühvlid, sebrad, kaelkirjakud, antiloobid ja erinevad Aafrika linnud. Piknik lõunasöök pargis. Päeva lõpuks sõidame Fanaka Lotke hotelli. Programmi hinnas on ka õhtusöök hotellis.
8.päev:Täna tutvume tavalise Aafrika eluga, külastame paari erinevat kodu, külastame banaaniistandust, kus tutvume erinevate banaani sortidega, maitseme banaani õlut ja veini. Seejärel vaatame kuidas kasvatatakse riisi ja külastame Makonde käsitöökoda. Lõunasöök kohalikus restoranis või hotellis, kus maitseme audentset Aafrika sööki. Peale lõunat külastame Maasai hõimu küla, kus tutvume nende elu ja tavadega ning vaatame nende tantse ja kuulame nende laule. Õhtul sõidame tagasi hotelli Fanaka Lodge, kus on õhtusöök ja ööbimine.
9.päev:Alustame sõitu Ngorongoro kraatrisse -  rahvusparki. Laskume üle 600 meetri kraatri põhja, kus veedame päeva. Siin näeme sadu, kui mitte tuhandeid sebrasid, erinevaid kitselisi, suuri pühvlikarju ja küttivaid lõvisid. Külastame ka järve piirkonda, kus võime näha flamingosid. Õhtul sõidame tagasi hotelli Fanake Lodge, kus on õhtusöök ja ööbimine.
10.päev:Peale hommikusööki sõidame Lake Manyara rahvusparki. Suurematest loomadest võime siin pargis näha elevante, gaselle, kaelkirjakuid, jõehobuseid ja ahve. Akaatsia metsad varjavad rahvuspargi tuntumaid, kuid raskesti tabatavaid loomi- puudel ronivaid lõvisid. Järve ääres võib aga kohata flamingosid. Õhtupoolikul lendame tagasi Sansibarile ja majutume oma rannahotelli.
11 - 16.päev:Rannapuhkus Sansibari saarel. Lisatasu eest võimalikud ekskursioonid Mere Safari, Vürtsifarm, Rock Restoran.
17. südaöö paiku lahkume hotellist, et sõita lennujaama.
Lend koju väljub Sansibaril kell 03.35
Hind sisaldab:
● Lend Tallinn-Istanbul - Sansibar; Sansubar - Arusha - Sansibar; Sansibar - Istanbul-Tallinn
●Rahvusvahelisel lennul tasuta toitlustus●Majutus Sansibaril hommikusöökidega (10 ööd)
●Arushas hommikusöökidega (1 ööd)* Stone Townis majutus 1 öö●Kõik transfeerid●Safaril majutus (3 ööd) koos hommiku- lõuna- ja õhtusöökidega
●Rahvusparkide sissepääsupiletid●Estlive Traveli reisijuht alates Tallinnast●Safaril kohalik inglise/eesti giid ja eesti keelne reisijuht
●Sansibaril Stone Town linnaekskursioon
TANSAANIA LOOMASAFARI REISIPAKETI HIND: 2499€
Lastele soodustus(kuni 15.aastastele lastele) -400€HINNALE
LISANDUB:Tansaania viisa piiril 50USD
Üksi reisides ühese toa lisatasu 700EUR
LENNUPLAAN:
Lennukellaajad (esialgsed):
Tallinnast kell 18.40, saabumine Istanbuli kell 22.55
1 öö Istanbulis
Istanbulist kell 19.25, saabumine Sansibarile kell 02.35
Tagasilend:
Sansibarilt kell 03.35, saabumine Istanbuli kell 12.50Istanbulist kell 15.25, saabumine Tallinnasse kell 17.45
Pagas:
Rahvusvahelistel lendudel on lubatud reisija kohta üks äraantav pagas maksimaalse kaaluga 30 kg ja salongipagas maksimaalse kaaluga 7kg.

Tansaania

 

Planeerige oma Tansaania reis juba täna, sest kiirematele reageerijatele kehtivad varajase tellija soodushinnad.

Loe lisainfot Tansaania kohta:
Üldinfo
Hea teada
Ringreis ja rannapuhkus
Tansaania viisa


Küsi pakkumist siit

Või helista + 372 655 5800

chakra1chakra1 finair1 kidytour insta1 nova1 salva1 tallink1 nova tez1tez1canarias

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien