Estlive Traveli Tansaania loomasafari reis toimub järgnevatel kuupäevadel:

21. veebruar - 05. Märts 2020

TANSAANIA LOOMASAFARI REISIPAKETI HIND: 2399€
Lastele soodustus(kuni 15.aastastele lastele) -400€

Programm:

1.päev:

Koguneme Tallinna lennujaama kell 09:00 ja seejärel lend läbi Stockholmi Dohasse. Dohas ümberistumine lennule Doha -Sansibar.

2-6. päev:

Saabume Sansibari lennujaama kell 8:20 hommikul, seejärel transfeer hotelli Palumboreef Beach Resort. Paketi hinnas hommikusöögid.
Rannapuhkus, võimalus juurde osta erinevaid ekskursioone.

7.päev:

Peale hommikusööki lahkume hotellist, võtame pagasi kaasa ja sõidame Stone Town (Kivilinn) ekskursioonile.  Teeme ringkäigu linnas- näeme Freddy Mercury maja,vana orjaturgu, astume sisse puuvilja ja vürtsiturule. Õhtul vaba aeg linnas. Majutume Stone Towni kesklinnahotelli.

8.päev:

Hommikul lend Zanzibarilt Arushasse, kus on meil väike linnaeksursioon, mille käigus külastame kohalikku turgu ja ka Masai käsitöökeskust. Arushas  majutume hotelli Tulia Hotel and Spa.

9.päev:

Pärast hommikusööki hotellis sõidame Tarangire rahvusparki, kus veedame terve päeva. Tarangires on mitmeksesine maastik, vanad Baobab puud (suurimad puud Aafrikas), Tarangire jõgi, mis looklebläbi pargi ja meelitab hulgaliselt metsloomi- elevandid, lõvid, leopardid, pühvlid, sebrad, kaelkirjakud, antiloobid ja erinevad Aafrika linnud. Piknik lõunasöök pargis. Päeva lõpuks sõidame Fanaka Lotke hotelli.

10.päev:

Täna tutvume tavalise Aafrika eluga, külastame paari erinevat kodu, külastame banaaniistandust, kus tutvume erinevate banaani sortidega, maitseme banaani õlut ja veini. Seejärel vaatame kuidas kasvatatakse riisi ja külastame Makonde käsitöökoda. Lõunasöök kohalikus restoranis või hotellis, kus maitseme audentset Aafrika sööki. Peale lõunat külastame Maasai hõimu küla, kus tutvume nende elu ja tavadega ning vaatame nende tantse ja kuulame nende laule. Õhtul sõidame tagasi hotelli Fanaka Lodge, kus on õhtusöök ja ööbimine.

11.päev:

Alustame sõitu Ngorongoro rahvusparki. Laskume üle 600 meetri kraatri põhja, kus veedame päeva. Siin näeme sadu, kui mitte tuhandeid sebrasid, erinevaid kitselisi, suuri pühvlikarju ja küttivaid lõvisid. Külastame ka järve piirkonda, kus võime näha flamingosid. Õhtul sõidame tagasi hotelli Fanake Lodge, kus on õhtusöök ja ööbimine.

12.päev:

Peale hommikusööki sõidame Lake Manyara rahvusparki. Suurematest loomadest võime siin pargis näha elevante, gaselle, kaelkirjakuid, jõehobuseid ja ahve. Akaatsia metsad varjavad rahvuspargi tuntumaid, kuid raskesti tabatavaid loomi- puudel ronivaid lõvisid. Järve ääres võib aga kohata flamingosid. Õhtupoolikul sõidame tagasi Arushasse ja majutume hotelli Tulia Hotel and Spa.

13.päev

Transfeer Kilimanjaro lennujaama, lend väljub kell 15:20 lend Kilimanjaro-Doha ja seejärel ümberistumine lennule Doha - Kopenhagen - Tallinn. Tagasi Tallinnasse jõuame järgmisel ehk reisi 14. päeval kell 15:55

Hind sisaldab:

● Lend Tallinn-Sansibar, Sansibar-Kilimanjaro, Kilimanjaro-Tallinn

●Rahvusvahelisel lennul tasuta toitlustus

●Majutus Sansibaril hommikusöökidega (5 ööd)

●Arushas hommikusöökidega (2 ööd)

●Kõik transfeerid

●Safaril majutus koos hommiku- lõuna- ja õhtusöökidega

●Rahvusparkide sissepääsupiletid

●Estlive Traveli reisijuht alates Tallinnast

●Safaril kohalik inglise/eesti giid ja eesti keelne reisijuht

●Sansibaril Stone Town linnaekskursioon

TANSAANIA LOOMASAFARI REISIPAKETI HIND: 2399€
Lastele soodustus(kuni 15.aastastele lastele) -400€

HINNALE LISANDUB:
Tansaania viisa piiril 50USD
Üksi reisides ühese toa lisatasu 500EUR

LENNUPLAAN:

Pagas läheb Tallinnast otse Tansaaniasse.

Lennukellaajad:
Tallinn-Stockholm 10:55-11:15
Stockholm - Doha 16:20-00:30
Doha - Sansibar 02:00-08:20
Sansibar- Kilimanjaro 14:35-15:25
Tagasilend:
Kilimanjaro- Doha 15:20-23:10
Doha- Kopenhagen 01:35-06:20

Kopenhagen - Tallinn 13:25-15:55

Pagas:

Kõigil lendudel on lubatud reisija kohta üks äraantav pagas maksimaalse kaaluga 30 kg ja salongipagas maksimaalse kaaluga 7kg.

Tansaania

 

Planeerige oma Tansaania reis juba täna, sest kiirematele reageerijatele kehtivad varajase tellija soodushinnad.

Loe lisainfot Tansaania kohta:
Üldinfo
Hea teada
Ringreis ja rannapuhkus
Tansaania viisa


Küsi pakkumist siit

Või helista + 372 655 5800

chakra1chakra1 finair1 kidytour insta1 nova1 salva1 tallink1 nova tez1

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien