Liitu listiga. Juba 10246 liitunut!

Meie kontorid

Kose Büroo
Telefon: +372 6 555 800
Cosius Pubi, II korrus
Pikk tn 21, Kose, Harjumaa

Saame sõpradeks!

Portugal

Lendame Portugali päikeserannikule, Algarve kuurortpiirkonda maa lõunaosas, kus on parimad rannad, suurim valik hotelle ja ajaveetmiskohti.
Meie kuurortiks on tempoka ööeluga noorte ja noortemeelsete lemmikpaik Praia da Rocha. Transfeer Faro lennujaamast Praia da Rochasse kestab *
u 1,5 t.
Sihtkohas ootab teid eestikeelt rääkiv esindaja, kes võtab teid lennujaamas vastu, viib läbi ekskursioonid ning on igati abiks võimalike probleemide lahendamisel.

Miks Portugal ja Algarve?
Portugali võlud on eestlaste jaoks veel suhteliselt avastamata, seega on ees ootamas palju üllatavat: kuldsed rannad, viinamarjaväljad ja mäed, kaunid valged külad künkanõlvadel, romantilised sadamad, rikkalik ajaloopärand. Siia on oma jälje jätnud erinevad kultuurid roomlastest maurideni. Muidugi ei saa unustada omaaegse Portugali suurimpeeriumi saavutusi kaunite linnade, kirikute ja uhke pealinnaga. Õnneks on Portugal suhteliselt väike maa ning auto, bussi või rongiga saab piisavalt kiiresti ja mugavalt ringi liikuda. Seetõttu on võimalik juba esimese korraga saada hea ülevaade selle maa erinevatest tahkudest, mille hulgas ärge unustage ka kohaliku köögi hõrgutisi ja heatasemelisi veine.
Pealinn Lissabon on unikaalse suurlinliku hõnguga kontrastiderohke linn, mis ei jäta kedagi ükskõikseks. Siit leiate palju erakordset arhitektuuri segamini mõnusa minnalaskmismeeleoluga, lahedaid ajaveetmiskohti ja põnevaid muuseume.
Portugali lõunapoolseim provints, Atlandi ookeani ääres paiknev Algarve, on maa kõige paremini välja arendatud kuurortpiirkond, mida iseloomustavad Euroopa parimate hulka kuuluvad kuldsed rannad, päikseline kliima, korralik valik hotelle ning eripalgelisi  ajaveetmisvõimalusi ja vaatamisväärsusi nii lähiümbruses kui ka kaugemal. Ehk teisiti, siin on kõik, mida heaks puhkuseks vaja.
Algarve piirkond on oma laiade liivarandadega sobib igati perepuhkuseks. Lastele on siin mitu suurt veeparki, vahva mereteemaline park Zoomarine, lahedad laevasõidud.
Praia da Rocha (e.k. kaljurand) on piirkonna ilusaimate randadega kuurort – laiad, kuldsed rannad vaheldumisi tulmekollaste liivakivikaljudega. Praia da Rocha on kaasaegne aktiivse ööeluga linn, mis on täis erinevaid apartemente ja hotelle. Samas on ta on suhteliselt väike ja kompaktne ning temas orienteeruda on väga hõlbus. Sobib hästi nii noortele, nooremeelsetele kui ka peredele.

Miinused
– mais võib merevesi  olla veel suhteliselt karastav ja ööd mõnevõrra jahedad
– randadesse pääseb enamasti mööda treppe
– Suurem osa Albufeira hotellidest on ehitatud linna ümbritsevatele mäekülgedele ning randa ja vanalinna jõudmine tähendab tihedat mäest üles-alla rühkimist.

Plussid
+ maalilised kuldsed liivarannad, mõnus päikseline kliima ja lahe vahemereline õhkkond
+ nauditav köök ja suur valik erinevaid söögikohti; kõik see on taskukohaste hindadega
+ Portugal on sobiv sihtkoht kultuurihuvilisele reisijale, sest vaatamisväärsuste ja mälestiste valik on mitmekesine
+ head võimalused aktiivseks puhkuseks
+ rikkalik valik ajaveetmiskohti ja tempokas ööelu

Otsid endale lõõgastavat reisi?
Pole probleemi! Lennutame sind ükskõik millisesse riiki. Võta meiega ühendust ning teeme sulle parima pakkumise!

chakra1chakra1 finair1 kidytour insta1 nova1 salva1 tallink1 nova tez1

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien